Duyurular ve Haberler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

2.Kademe Eğitmenlik Başvuruları Açıldı

Öğeyi Oyla
(9 oy)

II. Kademe Eğitmenlik Duyurusu 

Federasyonumuz II. Kademe Mangala Oyunları kapsamında bulunan Dokuz Kumalak ve Oware oyunlarında uluslararası yarışmalara götürülecek oyuncuların daha nitelikli bir şekilde belirlenebilmesi ve ihtiyacı karşılayacak oyuncuların yetiştirilmesi amacıyla II. Kademe Mangala Eğitmenliği Programı açılacaktır. 

 

Kapsam

Mangala Federasyonu II. Kademe Mangala Eğitmenliği Programı kapsamında Dokuz Kumalak ve Oware oyunları öğretilecektir. Program sonunda başarılı olan adaylar “Dokuz Kumalak” ve “Oware” oyunlarında oyuncu yetiştirmeye başlayabilecek ve oyuncuları düzenlenecek Dokuz Kumalak ve Oware yarışmalarına katılabileceklerdir. 

 

İşleyiş

II. Kademe Mangala Eğitmenliği Programı 2 aşamadan oluşmaktadır. Her iki aşama da yüz yüze eğitim şeklinde yapılmaktadır. Birinci aşamada kursiyerler Dokuz Kumalak ve Oware oyunları ve eğitmenliği  hakkında bilgi sahibi olacaklardır. Birinci aşamayı başarı ile tamamlayan adaylar bir sonra ki sezon açılacak olan gelişim seminerine katılmaya hak kazanacaklardır. 

 

Not: Birinci aşamayı başarı ile tamamlayan tüm adaylar Dokuz Kumalak ve Oware yarışmalarına oyuncu hazırlayabilir ve oyuncuları ile bu yarışmalara katılabilirler. 

 

Gelişim seminerini de başarı ile tamamlayan adaylar II. Kademe Mangala Eğitmeni Sertifikasını almaya hak kazanacaklardır. 

 

Kontenjan

İlgili federasyon yönergeleri nedeniyle kontenjan 200 kişi ile sınırlıdır. 

 

Eğitim Yeri, Zamanı ve Süresi

Eğitimin Yeri

Eğitim aşağıdaki belirtilen şehirlerde yapılacaklardır. Diğer şehirlerde ikamet eden kişiler bu şehirlerden seçecekleri herhangi birinde eğitime katılabilirler. 

 

  • Ankara
  • İstanbul
  • İzmir
  • Adana
  • Van
  • Giresun
  • Antalya

 

Eğitimin Zamanı

Eğitim Eylül ve Ekim ayı içerisinde hafta sonu yapılacaktır. Kesin tarihler 20 Ağustos 2017 tarihinde web sitemizde yayınlanacaktır. 

 

Eğitimin Süresi

Eğitim bir gün sürecek olup en az 8 (sekiz) saat süresince iki oturumdan oluşacaktır. 

 

Başvuru Zamanı

Son başvuru tarihi 01 Ağustos 2017 saat 17.00’dır. Kontenjan sınırlı olduğundan dolayı kesin kayıtlarda kontenjan sınırına ulaşılması durumunda başvurular bu tarihten önce kapanabilir.

 

Kimler Başvurabilir?

11 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Mangala Federasyonu 1. Kademe Eğitmeni olan tüm eğitmenlerimiz bu programa başvuru yapabilirler. 

 

Başvuru için gerekli belgeler.

Son 30 gün içinde alınmış sabıka kaydı belgesi. (E-Devlet’ten alınan belge geçerlidir.)
Eğitim ücretinin yatırıldığına dair dekont (dijital ortamda taranacak ve mail ile gönderilecek.)

 

Ücret

II. Kademe Eğitimenliği 1. Aşama (Teorik ve Uygulamalı Eğitim) Ücreti 150 ₺ (yüz elli Türk Lirası)’dır. Kesin kayıt için başvuru esnasında yatırılacaktır. 

II. Kademe Eğitimenliği 2. Aşama (Gelişim Semineri) Ücreti 100 ₺’dir (yüz Türk Lirası)’dır. Gelişim semineri duyurusu yapıldığında katılmak isteyen adaylar tarafından yatırılacaktır. 

 

Not: 1. Aşama eğitimine katıldıktan sonra üst üste davet edildiği iki gelişim seminerine de katılmayan adaylar II. Kademe Eğitmenlik haklarını kaybederler. Kendilerine yapılan en son davetten itibaren bir sezon boyunca II. Kademe Eğitmenlik Programına tekrar başvuramazlar. 

BANKA HESABIMIZ
BANKA ADI : KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş

ŞUBE ADI : DEMİRTEPE / ANKARA

HESAP ADI : MANGALA FEDERASYONU

IBAN NO : TR96 0020 5000 0938 5921 5000 01

Başvuru Formu İçin Buraya Tıklayınız.

Okunma 4603 defa

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

269 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi