Duyurular ve Haberler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

Antalya Eğitim Kampı Tamamlandı

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Mangala Federasyonu, Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu, Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu tarafından düzenlenen Antalya Kış Eğitim Kampı başarı ile tamamlandı. 

Doğudan batıya bir çok şehrimizden eğitmenlerimizin ve eğitmen adaylarımızın katıldığı programda Mangala Federasyonu 1. Kademe Eğitmenlik Semineri, 2. Kademe Gelişim Semineri, Zeka Oyunları Eğitmenliği Semineri, Dama Semineri, Mangala Turnuvası (Eğitmenler Arası), Dokuz Kumalak Turnuvası (Eğitmenler Arası), Oware Turnuvası (Eğitmenler Arası), Bestemşe Turnuvası (Eğitmenler Arası) düzenlendi. Sınavlar ve turnuvalardan alınan dereceler doğrultusunda son gün Mangala Federasyonu Ulusal Takımını uluslararası turnuvalara hazırlayacak olan mangala ve dokuz kumalak eğitmenlerimiz belirlendi. Yapılan Eğitimler düzenlenen gelişim semineri sınavı sonunda Seyfullah Tahta, Faruk Gülhan, Ahmet Keçici, Durmuş Çetin, Yunus Türksezer, Hasan Kaya, Tuğçem Eroğlu, Didem Koç, Hasret Emel Erdoğdu, Nilgün Taşkaya Alim, Bülent Gündoğdu, Tayfun Kahraman ve Ayşegül Bulut ikinci kademe eğitmen olmaya hak kazanmıştır. İkinci Kademe Eğitmen ünvanını almaya hak kazanan eğitmenlerimizi tebrik ederiz.

 

Okunma 2632 defa

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

161 ziyaretçi ve 2 üye çevrimiçi