Duyurular ve Haberler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?
×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/143

Mangala Ligi 2017-2018 Sezonu Kapanış Duyurusu

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Mangla Ligi 2017 - 2018 Sezonu Belek'de düzenlenen Anatolia Open 2018 ile final karşılaşmalarını yaparak son buldu.

 Şampiyonluğun Denizli'ye gittiği organizasyon 22 turdan oluşan final karşılaşmaları ile tamamlanmış oldu. Bildiğiniz gibi Mangala Federasyonu Mangala Ligi'nin bu yıl ilkini gerçekleştirdi. Bireysel turnuvalar alanındaki deneyinimlerimiz sayesinde başarıyla üstesinden kalkacağımızı düşündüğümüz organizasyonun bazı şehirlerimizdeki bizleri çok memnun eden yoğun ilgi nedeniyle uygulamasında bazen sıkıntılar yaşadığımızı itiraf etmeliyiz. Bireysel turnuvalar ile takım turnuvaları arasındaki önemli farkı bu organizasyon ile görmüş olduk. Aslında bu seneki amacımız pilot bir uygula yapmaktı fakat beş yüzün üzerinde takım başvurusu ile gerçek uygulamayı pilot uygulama yapamadan başlatmak zorunda kaldık. Yoğun başvurunun yaşandığı bazı şehirlerde organize olmakta sıkıntı yaşadığımızı gördük. Bunun için gerekli önlemler düşündük ve hayata geçireceğiz. Genellikle memnuniyet olsada bazı durumlarda özellikle oyuncu velilerinden eleştiriler aldığımızı söylememiz lazım ve bu durumun bizi çok memnun ettiğini belirtmemiz gerekli. Bizim için kurulduğumuz günden bu güne yapılan eleştiriler hep birer gelişme, yenilenme ve ilerleme kaynağı, ilhamı oldu. Bu eleştiriler sayesinde 2018-2019 sezonuna daha güçlü şekilde hazırlanıyoruz ve sizlerin çok daha fazla memnun kalacağı, heyecanın en üst düzeyde yaşanacağı düzenlemeler ile karşınızda olacağız. Biz 2018-2019 sezonu hazırlıklarına başladık ve büyük bir heyecanla devam ediyoruz. Umarız sizlerde yeni sezonda bu heyecana bizimle birlikte ortak olursunuz. 

2017-2018 sezonunda Mangala Liginin hayata geçmesinde yetiştirdikleri öğrenciler aracılığıyla en önemli desteği veren eğitmenlerimize ve oyuncularına; ayrıca oyuncularımızın gelişimleri için ellerinden gelen imkanları sonuna kadar kullanan oyuncu velilerimize içtenlikle teşekkür ederiz. 

Mangala Ligi 2018 - 2019 sezonunda görüşmek üzere. Takipte kalın, sağlıcakla kalın. 

Okunma 1694 defa

Resim Galerisi

{gallery}143{/gallery}

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

165 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi