Duyurular ve Haberler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

Federasyonumuzu hedef alan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Öğeyi Oyla
(4 oy)

Kurulduğu günden bugüne Mangala Federasyonuna saldırmayı kendine görev edinmiş kişiler tarafından son günlerde artarak özellikle Milli Eğitim Müdürlüklerine ve diğer işbirliği yaptığımız proje ortaklarımıza içeriğinde üzeri kapalı tehdit unsurları da olan çeşitli telefonların gittiği ve bu telefonlarda hiç bir belge ve kesinleşmiş yargı kararına dayanmayan iftiralarda bulunulduğu tarafımıza iletilmiştir. Ayrıcı bu kişilerin ulaşabildikleri eğitmenlerimize de aynı şekilde üzerleride baskı oluşturarak eğitmenlerimizi kendi yanlarına çekmeye çalıştıkları ve çeşitli tekliflerde bulundukları bizlere iletilmektedir. 

Son gelen bilgiler dahilinde bu telefon görüşmelerini gerçekleştirdiği tespit edilen Serkan Aziz Ceyhan hakkında tehdit ve hakaret nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş, elimizdeki deliller savcılığa sunulmuştur ve kişi hakkında TCK'nın ilgili maddeleri kapsamında soruşturma başlatılmıştır. 

Tüm mangala severlerden ve adalete inanan vatandaşlarımızdan ricamız kendilerine bu tür telefonlar, sosyal medya veya eposta ile ulaşılması durumunda iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşması ve yargıya teslim edilmek üzere bu belgeleri bize iletmesidir. 

Kamuoyuna saygı ile arz olunur. 

Okunma 2305 defa

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

239 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi