Duyurular ve Haberler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

Mangala Oyunları Avrasya Kupası 2018

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mangala Oyunları Avrasya Kupası 2018, Mangala Federasyonu, Uluslararası Mankala Federasyonları Birliği, Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu ve Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu iş birliğinde 14 - 17 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek. Organizasyon kapsamında İleri Düzey Mangala Oyunu kuralları ilk defa oyun severler ile paylaşılacak. Mangala oyunu (bu organizasyondan sonra Mangala Federasyonu mevcut kurallara bağlı oyunu Başlangıç Düzeyi Mangala olarak isimlendirecektir) Mangala Federasyonu uluslararası turnuvalarında mevcut kurallar ile son kez uygulanmış olacak. Devam eden süreçte uluslararası organizasyonlarda sadece İleri Düzey Mangala Kuralları uygulanacaktır. Yeni kurallar ile ilgili tanıtım ve eğitim çalışması 14 Aralık 2018 tarihinde düzenlenecektir. 15 ve 16 Aralık tarihlerinde Mangala ve Dokuz Kumalak oyunları yarışmaları düzenlenecektir. Ödül töreni 16 Aralık 2018 günü gerçekleştirilecektir. Organizasyonunun son günü olan 17 Aralık 2018 tarihinde ise Bestemşe, Oware oyunları tanıtımı ve mini turnuvaları düzenlenecektir. Turnuva da mangala ve dokuz kumalak alanları ayrı ayrı ödüllendirilecek olup, katılımcıların her iki oyunda da gösterdikleri performansa göre tek bir puan hesaplaması yapılarak Avrasya Kupası 2018 organizasyonun birinci, ikinci ve üçüncü olan oyuncuları ayrıca ödüllendirilecektir. 

Organizasyona katılmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti uyruklu oyuncuların Mangala Federasyonu Oyuncu Veritabanına kayıtlı olması zorunludur. Henüz oyuncu veritabanında kaydı bulunmayan oyuncuların Mangala Federasyonuna akredite olması ve 14 Aralık 2018 tarihinde düzenlenecek olan uyum seminerine katılması zorunludur. 

 ÖDÜLLER

Mangala Kategorisi

1. Oyuncuya 100$

2. Oyuncuya 50 $

3. Oyuncuya 25 $

Dokuz Kumalak Kategorisi

1. Oyuncuya 100$

2. Oyuncuya 50$

3. Oyuncuya 25$

Her iki oyunun değerlendirmesine dayalı yapılacak sıralamada 

1. Oyuncuya 150$

2. Oyuncuya 100$

3. Oyuncuya 50$

 

Başvuru formu için tıklayın:https://goo.gl/forms/82b41y1FPF0EZNRf1

Okunma 2161 defa

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

156 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi