Anasayfa

Federasyon

Duyurular ve Haberler

Etkinlikler

Kayıt İşlemleri

Eğitim İşlemleri

  • Hakemlik Eğitimleri
  • Eğitmenlik Eğitimleri
  • Oyuncu İntibak Eğitimleri

Oyuncu İşlemleri

Duyurular ve Haberler
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

Mangala Federasyonu Eğitmenlik Belgeleri İle İlgili Açıklama

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mangala Federasyonu Eğitmenlik Belgeleri ulaşmayan veya ulaşmadığına dair tarafımıza başvurada bulunan eğitmenlerimizin başvuruları sonucu yaptığımız çalışma hakkında açıklama metni için tıklayınız.

Eğitmenlik sisteminde ve önümüzdeki süreçte sertifikasyon ile ilgili sıkıntı yaşanmaması için aşağıda maddeler halinde belirtilen önlemler hayata geçirilmiş bulunmaktadır.

 

  1. Mangala Federasyonu tarafından düzenlenen tüm sertifikaların hazırlık ve basım süreçleri federasyon merkez ofisi bünyesinde gerçekleştirilecek ve tamamlanacaktır. 
  2. Kesin başvuru işleminin onay ve kabulu ile sertifika basım işlemi yapılacak, eğitim sonunda eğitmene sertifikası yüz yüze eğitimlerde elden eğitim günü, uzaktan eğitim sisteminde (01.09.2019 tarihinden itibaren yurtiçinde uzaktan eğitim sistemi ile sertifika verilmeyecektir) eğitim tamamlanma tarihi itibariyle adayın kargo talebinde bulunmasına istinaden kargoya teslim edilecektir.
  3. Kargo ile belge teslimi yapılacak tüm durumlarda teslim alınmayan kargolardan federasyon zarara uğradığından dolayı kargo ücreti peşin tahsil edilerek kargo gönderimi yapılacaktır. Kargo ödemeleri sadece verilecek link ile tahsil edilecek olup kesinlikle banka havalesi ve elden ödeme kabul edilmeyecektir. Kargo adresi olarak ödeme esnasında belirtilen kargo adresi kullanılacaktır. 
  4. Sertifikanın eğitim sonunda sertifika sahibine teslimi esas alınacağından sertifikasyon için eğitime katılım için gerekli belgelerin eğitim tarihinden en az 3 iş günü önce mutlaka federasyona teslim edilmesi gerekliliği aranacaktır. 
  5. Sertifikasyon için gerekli belgeler ile eğitmenlik sisteminde bulunması gereken belgeler ayrı olarak değerlendirilecek olup Federasyon tarafından sunulan hizmetlerin eksiksiz kullanımı için eğitmenlik sisteminde bulunması gereken belgelerin tamamlanması çevrimiçi olarak eğitmen tarafından süreç içinde yapılacaktır. 
  6. Hiç bir şekilde kargo işleminde birleştirme yapılmayacaktır. Her eğitimenin kargosu ayrı olarak gönderilecektir. 
  7. Kargolar sms ihbarlı gönderilecek olup adayın kargoyu takip etmesi esastır. Eğitmenin kargoyu teslim almamasından kaynaklanan durumlarda eğitmen sertifikasını kargo işlemlerini tekrarlayarak talep edebilecektir. 

 

Sertifikanızı ilk defa alıyorsanız veya yenilenen sertifikanızı talep ediyorsanız kargo işleminizi başlatmak için tıklayınız.  

TC Kimlik Nu.:

 

Okunma 1313 defa

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

106 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi