Oyuncu Veritabanı Kaydı
Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

Oyuncu Veritabanına Oyuncu Girişleri

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Mangala Federasyonu oyuncu veritabanına oyuncu kayıt etmek istiyorsanız bu yazıyı dikkatlice okumalısınız.

Ekte bulunan oyuncu_kayit.zip dosyasını bilgisayarınıza indirin ve açın. 100 adet oyuncuya kadar oyuncu kaydetmeniz için ön hazırlığı yapılmış bir excel dosyası göreceksiniz. Bu dosya üzerinde değişiklik yapabileceğiniz alanlar belirlenmiştir. Birinci satırdaki bilgiler size örnek vermek amacıyla yazılmıştır. Bu satırda herhangi bir değişiklik yapamazsınız. İkinci satırdan itibaren oyuncularınızı kayıt etmeye başlayabilirsiniz. Tüm bilgilerin oyuncunun kimlik bilgileriyle aynı olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğitmen TC Kimlik Numarası alanına birinci satırda kendi TC Kimlik Numaranızı yazacaksınız. Birinci satırdan sonra ekleyeceğiniz öğrenciler için sizin TC Kimlik Numaranız otomatik olarak eklenecektir. 

Unutmayın bir dosya ile sadece bir eğitmen öğrencilerini kayıt ettirebilir. Kaç öğrenci kayıt edecek olursanız olun eğitmen ayrı dosyalarda oyuncu kayıt taleplerini iletmelidir. Kaydı yapılan oyuncuların fotoğraflarının çekilmesi ve fotoğraflara dosya ismi olarak tc kimlik numaraları verilmelidir. Fotoğraflar çekilirken açık renk zemin önünde çekilmesi gerekmektedir. 

Listenizi ve öğrenci fotoğraflarınızı tek bir elektronik posta ile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine göndermelisiniz. Eğer fotoğrafların boyutu göndereceğiniz mail ekinde verilen limitlerin üzerindeyse resimleri Google Drive hizmetine yükleyiniz ve linkini mail içinde bizimle paylaşın.

Okunma 8587 defa

Temsilcimiz Olun


Temsilcilik şartlarını öğrenmek ve temsilcimiz olmak için tıklayın!

Mankala Oyunları

Üyeliklerimiz

Federasyonumuz Zeka Sporları ve Oyunları Konfederasyonu kurucu üyesidir.

zeka logo

Federasyonumuz Dünya Dokuz Kumalak Federasyonu üyesi ve Türkiye'deki temsil hakkına sahip tek kurumdur. 

dokuzkumalaklogo

BİZE ULAŞIN

0(850)4507094

Bize Yazın

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Üye Girişi

Üye Kayıt Formu

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Şu Anda

280 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi