Script support IE Browser

2020 yılında Mangala Federasyonu Eğitmenliği için aşağıdaki belirtmiş olduğumuz şartlarda eğitmen kaydı yapılacaktır. 

 

Mangala Federasyonu Eğitmenlik (Antrenörlük) Sertifikası hakkında bilmeniz gerekenler.

1. Mangala Federasyonu turnuvalarına sadece "Antrenörlerimizin" oyuncuları katılabilir. 

2. Tanıtım amacıyla düzenlenen genel katılama açık turnuvalarda "Antrenörlerimiz" kontenjan sıralamasında öncelik hakkına sahiptir.

3. Mangala Federasyonu tarafından verilen "Antrenörlük Belgesi" ömür boyu geçerlidir. Aktif olarak oyuncu yetiştirdiğiniz sürece otomatik olarak vizeleme işlemi gerçekleşir. 

4. Ödüllü Mangala turnuvalarında ödül almaya hak kazanan oyuncu ile birlikte "Antrenör"ü de ödül almaya hak kazanır. Bunu bir örnekle açıklayalım. Mesela oyuncunuz yurt dışına oyuncu seçtiğimiz bir turnuvada derece aldı ve "masrafları federasyonumuz tarafından karşılanarak" ülkemizi yurt dışında temsil etmeye hak kazandı. Oyuncunun "Antrenörü" de "masrafları federasyon tarafından karşılanarak oyuncu ile birlikte organizasyona katılma hakkına sahip olur. Ödüllendirmeler ile ilgili tüm haklar detaylı olarak turnuva yönergelerinde belirtilir. 

5. Dünya genelinde düzenlenen tüm turnuvalarda yarışmak, bu yarışmalara oyuncu yetiştirmek için "Mangala Federasyonu Antrenörlük Belgesi"ne sahip olmalısınız. 

 

Mangala Federasyonu Eğitmenlerine (Antrenörlerine) Federasyon Tarafından Tanınan Haklar

1. 2020 yılı süresince programa kayıt olan her 200 antrenör adayı arasında yapılacak kura ile bir eğitmenimiz 15 adet Mangala Turnuva Takımı, 15 adet Oyun Saati, 50 adet "Kurallar ve Örnek Oyunlar" Mangala Kitabı ve Mangala Eğitim Tahtasından oluşan Mangala Sınıfı Setine sahip olacaktır. 

2. 2020 Yılı Sezonu süresince "En Aktif Mangala Antrenörü" olarak seçilecek antrenörümüz Çekya, Macaristan veya Kazakistan'da düzenlenen talep ettiği bir uluslararası turnuvaya "masrafları federasyonumuzca karşılanarak" katılma hakkına sahip olacaktır. 

3. Önceden etkinlik takvimine kayıt ettirmek koşuluyla tüm Mangala Federasyonu Antrenörleri düzenledikleri eğitim, oyun günü vb. etkinliklerde federasyonumuzca doldurulacak ve onaylanacak olan Milli Eğitim Bakanlığı Sosyal Etkinlik Katılım Belgesi Ek-1 düzenleme hakkına sahip olacaktır. 

2020 yılı için belirlenen Mangala Federasyonu Antrenörlüğü Kayıt Katkı Payı Bedeli

250/KDV DAHİL