fbpx

ULUSLARARASI - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası (İstanbul - 24.04.2022)

Öğeyi Oyla
(4 oy)

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Uluslararası Katılımlı Mangala Oyunları Turnuvası İstanbul'da düzenlenecek. Detaylar ve turnuva yönergesi için devamını okuyun.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında İstanbul'da uluslararası katılımlı mangala oyunları turnuvası düzenliyoruz. Şu ana kadar Türkiye'den yaklaşık 150 oyuncunun ön kayıt yaptırdığı ve Türkiye haricinde Romanya ve Kazakistan'da kayıt alan turnuvamıza Küçükçekmece Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu ev sahipliği yapacak. 

Ödüllü turnuvamız Türk Mangalası oyununda ilkokul, ortaokul ve genel kategoride düzenlenecek olup, Dokuz Kumalak oyununda ise sadece genel kategori açılacaktır. Turnuva sonucunda dereceye giren oyunculara madalya ve diplomanın yanı sıra Türk Mangalasında tüm kategorilerde ayrı olmak üzere birinci oyuncuya 225 TL, ikinci oyuncuya 150 TL, üçüncü oyuncuya 75 TL; Dokuz Kumalak Genel Kategori birincisine 750 TL, ikincisine 500 TL ve üçüncüsüne 250 TL ödül verilecektir. 

Lütfen tüm detaylar için turnuva yönergesini dikkatli bir şekilde okuyunuz. 

 Bilgi: Lisanslı oyuncuların kayıtları 23 Nisan 2022 saat 23.00'a kadar alınmaya devam edecektir. Bu durumda olan oyuncular whatsapptan mesaj göndererek iletişim kurmalılar.

Turnuva sonrası duyurular

 

Okunma 2798 defa