fbpx

14 - 15 Mayıs 2022 Ankara Eğitmenlik ve Hakemlik Kursu

Öğeyi Oyla
(11 oy)

14 - 15 Mayıs 2022 tarihlerinde Ankara ilinde Mangala Oyunları Eğitmenlik Eğitimi ve Mangala Oyunları Hakemlik Eğitimi düzenlenecektir. 

BU EĞİTİM TAMAMLANDI AMA EĞİTİMLERİMİZ VE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR LÜTFEN BİLGİ VE KAYIT İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Eğitim bir günlük eğitim olup her gün iki farklı grup kabul edilecektir. Bir gün belirlenen kontenjan dolmadan ikinci gün kayıtları açılmayacaktır. Bir gün için yüz yüze eğitim kontenjanı 20 kişidir. Uzaktan çevrimiçi eğitim için eğitmenlik için kontenjan sınırlaması bulunmamaktadır, hakemlik için ise kontenjan sınırlıdır. 

Eğitimlere kayıt olmak için şu işlemlerin yapılması gereklidir. 

1. Öncelikle https://www.mangalafederasyonu.org.tr web sitesine giriş yaparak "Kayıt" işleminizi gerçekleştirmelisiniz. (Web sitesine giriş yaptığınızda "Kayıt" butonu en üstte yer almaktadır.)

2. Kayıt sayfasına ulaştığınızda kayıt seçeneklerden hangisini istiyorsanız seçimizin altında yer alan "Kaydol" butonuna tıklamanız gerekli. 

3. Açılan formu doldurarak işlemlerinizi tamamlayacaksınız. Bu aşamada gerekli belgeler olan; 1. Biyometrik fotoğraf, 2. Nüfus cüzdanı ön ve arka yüzü  belgelerini yüklemeniz gerektiği için lütfen bu dosyaları fotoğrafını çekerek veya tarayarak hazırlayınız. (Bu işlemleri yapabileceğiniz akıllı telefon uygulamaları bulunmaktadır.)

4. Formu doldurup onayladıktan sonra belirtmiş olduğunuz eposta adresine gelecek elektronik iletide ödeme vermiş olduğunuz bilgilerin bir dökümü ve katkı payı ödemenizi nasıl gerçekleştirebileceğiniz ile ilgili bilgiler yer alacak. 

5. Ödeme işleminizin kontrolünü ve onayını size bir eposta ile bildireceğiz. (Onay işlemi yoğunluk durumuna göre 1 saat - 12 saat arası sürebilmektedir.)

6. Bu işlemleri tamamladıktan sonra yüz yüze eğitim başvuru formlarının linklerini aşağıda göreceksiniz. Bu adıma kadar işlemler tamamlanmadan yüz yüze eğitim başvuru linklerini göremezsiniz. 

7. Yüz yüze eğitime katılmak istiyorsanız formu dolduracaksınız, eğer çevrimiçi uzaktan eğitime katılmak istiyorsanız 15 günde bir düzenlenen seminerimize katılacaksınız ve eğitimi tamamlayacaksınız. 

Eğitmenlik eğitimleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakemlik eğitimleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Başvuru formları.

14 Mayıs tarihli yüz yüze eğitim başvuru formu için tıklayınız.

15 Mayıs tarihli yüz yüze eğitim başvuru formu 14 Mayıs tarihli formda yeterli kontenjan oluştuktan sonra yayınlanacaktır. 

 

Okunma 7658 defa