Script support IE Browser

Mangala Federasyonu Eğitmenlik Belgeleri İle İlgili Açıklama

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mangala Federasyonu Eğitmenlik Belgeleri ulaşmayan veya ulaşmadığına dair tarafımıza başvurada bulunan eğitmenlerimizin başvuruları sonucu yaptığımız çalışma hakkında açıklama metni için tıklayınız.

Eğitmenlik sisteminde ve önümüzdeki süreçte sertifikasyon ile ilgili sıkıntı yaşanmaması için aşağıda maddeler halinde belirtilen önlemler hayata geçirilmiş bulunmaktadır.

 

  1. Mangala Federasyonu tarafından düzenlenen tüm sertifikaların hazırlık ve basım süreçleri federasyon merkez ofisi bünyesinde gerçekleştirilecek ve tamamlanacaktır. 
  2. Kesin başvuru işleminin onay ve kabulu ile sertifika basım işlemi yapılacak, eğitim sonunda eğitmene sertifikası yüz yüze eğitimlerde elden eğitim günü, uzaktan eğitim sisteminde (01.09.2019 tarihinden itibaren yurtiçinde uzaktan eğitim sistemi ile sertifika verilmeyecektir) eğitim tamamlanma tarihi itibariyle adayın kargo talebinde bulunmasına istinaden kargoya teslim edilecektir.
  3. Kargo ile belge teslimi yapılacak tüm durumlarda teslim alınmayan kargolardan federasyon zarara uğradığından dolayı kargo ücreti peşin tahsil edilerek kargo gönderimi yapılacaktır. Kargo ödemeleri sadece verilecek link ile tahsil edilecek olup kesinlikle banka havalesi ve elden ödeme kabul edilmeyecektir. Kargo adresi olarak ödeme esnasında belirtilen kargo adresi kullanılacaktır. 
  4. Sertifikanın eğitim sonunda sertifika sahibine teslimi esas alınacağından sertifikasyon için eğitime katılım için gerekli belgelerin eğitim tarihinden en az 3 iş günü önce mutlaka federasyona teslim edilmesi gerekliliği aranacaktır. 
  5. Sertifikasyon için gerekli belgeler ile eğitmenlik sisteminde bulunması gereken belgeler ayrı olarak değerlendirilecek olup Federasyon tarafından sunulan hizmetlerin eksiksiz kullanımı için eğitmenlik sisteminde bulunması gereken belgelerin tamamlanması çevrimiçi olarak eğitmen tarafından süreç içinde yapılacaktır. 
  6. Hiç bir şekilde kargo işleminde birleştirme yapılmayacaktır. Her eğitimenin kargosu ayrı olarak gönderilecektir. 
  7. Kargolar sms ihbarlı gönderilecek olup adayın kargoyu takip etmesi esastır. Eğitmenin kargoyu teslim almamasından kaynaklanan durumlarda eğitmen sertifikasını kargo işlemlerini tekrarlayarak talep edebilecektir. 

 

Sertifikanızı ilk defa alıyorsanız veya yenilenen sertifikanızı talep ediyorsanız kargo işleminizi başlatmak için tıklayınız.  

TC Kimlik Nu.:

 

Okunma 1912 defa